O kancelarii

KMC Biuro Rachunkowe działa na terenie województwa lubuskiego i dolnośląskiego. Cały czas doskonalimy i podwyższamy jakość świadczonych przez nas usług.

Ogromny nacisk kładziemy na przygotowanie merytoryczne, rzetelność i profesjonalizm, co ma bezpośrednie przełożenie na poziom zadowolenia naszych klientów.

Ofertę naszego biura adresujemy do osób, które chcą skoncentrować się na dynamicznym rozwoju swojej firmy i jednocześnie bezpiecznie prowadzić interesy zostawiając rozliczenia profesjonalistom.

Obsługujemy podmioty o różnym profilu działalności i formie prawnej. KMC Biuro Rachunkowe jest firmą nowoczesną, która dopasowuje się do wymagań Klientów.

Stale współpracujemy ze specjalistami z różnych dziedzin m. in. z zakresu prawa, ubezpieczeń, BHP czy systemów informatycznych.

Gwarantujemy oszczędność Państwa cennego czasu, terminową realizację zleceń i optymalizację ryzyka gospodarczego. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, tak aby współpraca dawała jak najlepsze efekty.

Miejscem wykonywania usług jest nasze biuro lub siedziba naszego Klienta.

Zakres usług jest ustalany indywidualnie z każdym Klientem w oparciu o ofertę KMC Biura Rachunkowego .

 

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej

Rozumiem